Čím se pásková metoda prodlužování vlasů Seamless1 odlišuje od ostatních na trhu?
Vlasové pramínky Seamless1 jsou 100% přírodní lidské vlasy té nejvyšší kvality. Finální proces zpracování vlasů a kontrola jakosti je pečlivě sledována. Barvení vlasových pramenů se jednotlivě, ručně zpracovává v moderních výrobních zařízeních, které mají více než 20 leté zkušenosti. Aplikace páskové metody Seamless1 je unikátní v tom, že vlasy nepoškozuje, a také umožňuje kadeřníkovi prodloužit vlasy s maximální přesností během několika minut. Tato jedinečná technologie vlasy nezatěžuje, zajišťuje přirozený objem a na rozdíl od jiných metod spoje není cítit na dotek.
Odkud vlasy pocházejí?
Vlasové prameny Seamless1 mají původ v Rusku, Evropě, Brazílii a Peru a právě proto je kvalita vlasů Seamless1 považována za nejkvalitnější.
Jak často musím chodit na opětovné připojení vlasů?
Odpověď na tuto otázku závisí na tom, jaká je délka a hustota Vašich vlasů, a také na tom, jak rychle rostou vaše vlasy. Obecně se doporučuje chodit na propojení každých 4-8 týdnů.
Jak dlouho mi toto prodloužení vydrží?
Vše závisí na tom, jak se budete o vlasy starat a jakou kosmetiku budete používat. Doporučujeme Vám používat kosmetiku S1, jejímž cílem je zajištění maximální životnosti vlasových pramenů a zajištění krásných a zdravých vlasů. Obecně platí, že vlasy vydrží 6-8 měsíců a více.
Mohu používat jakýkoliv šampon a kondicionér na mé prodloužené vlasy?
Pro dosažení žádoucích výsledků jsou doporučené produkty S1 Organic. Všechny naše produkty jsou speciálně vyvinuty tak, aby Vám zajistily co nejdelší životnost a zdravé hedvábné vlasy. Většina šamponů a kondicionérů na trhu obsahuje složky, které mohou způsobit sklouznutí a odlepení pásků. Ujistěte se, že jste se vyhnuli výrobkům, které obsahují parabeny, sulfáty, silikony nebo výrobkům na bázi rozpouštědla nebo oleje
Může pásková metoda S1 poškodit vlasy?
Naše jedinečná pásková technologie je šetrná a bezpečná k vlasům a nezpůsobuje zatížení a poškození.